0548-868686

שאלות נפוצות

אנחנו יכולים
לספר לכם הכל
על השכרת קרוואן

אספנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר בנוגע להשכרת קרוואן והשבנו בצורה מפורטת.
השאלות והתשובות מנוסחות בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

הקרוואן יגרר ע”י רכב המורשה לגרירה שמשקלו הכולל המותר 2880 ק”ג לפחות, או בהתאם לרשום ברישיון הרכב הגורר. עם וו גרירה המורשה לגרור 1500 ק”ג עם בלמים, רוחב הגרור לא יעלה על רוחב הרכב הגורר מעבר ל 20 ס״מ מכל צד. (יש לבדוק ברישיון רכב).

בהתאם לחוזה ההשכרה שלנו: נהג שמלאו לו 24 שנים, שאינו נהג חדש ונושא רשיון נהיגה מסוג ב’ בתוקף.

2 אופציות עבורכם:

 1. ניתן להתקין וו גרירה כולל הסדרת עדכון ברישיון הרכב מול משרד התחבורה אצל המתקינים המורשים, (ההתקנה כשעתיים). חשוב לבדוק בטרם תתקינו את וו הגרירה מה כושר הגרירה של הרכב ולוודא שכושר הגרירה יתאים לדגם הקרוואן אותו תרצו לשכור. 
 2. ניתן למקם עבורכם את הקרוואן באחד מחניוני הקרוואנים או במקום אחר שבו תרצו לנפוש. אופציה זו הינה בתשלום נוסף לעלות השכרת הקרוואן. (מתומחר בהתאם למרחק ממיקומינו).

iCARaVAN התקינה מערכת סולארית כולל מצבר ולכן אצלנו במהלך הנסיעה המקרר עובד. בקרוואנים בהם אין מערכת סולארית, נדרש לחבר למקור חשמל להפעלת המקרר.

בקרוואן יש ארונות אחסון בגדלים שונים לבגדים, מזון וכד׳, בנוסף תאי מטען גדולים עם פתחי גישה מבחוץ בו תוכלו לאחסן ציוד גדול.

מספר אופציות:

 1. 3 עד 4 ימים למשפחה המגיעה בספקנות ולא בטוחה שזה מתאים להם. בזמן זה יוכלו לבקר לפחות ב- 2 חניונים שונים ולטייל מסביב באזור.
 2. 7 עד 14 ימים למשפחה שמאמינה שחוויה כזו בשבילה, יוכלו לטייל מצפון ועד דרום, להינות במספר רב של חניונים. 

תזכרו:

 • אל תהיו בלחץ ובמירוץ אחרי הזמן, תהנו מהשלווה, מהרוגע ומהנוף שכל חניון מציע.
 • תקחו בחשבון היום הראשון בחופשה עם קרוואן מוקדש להתארגנות, למידה ולהתמקמות.

קרוואן אירופאי מפואר, עם תחושת מרחב, חומרים איכותיים ונוחות נסיעה יוצאת דופן. הקראוונים של iCARaVAN מעוצבים בצורה ידידותית. מאובזרים ומרוהטים בצורה מרשימה, בכל מה שצריך בקראוון (מיטות, ארונות, מטבח מלא, מקלחות ועוד). בקרוואן תוכלו למצוא גם פרמטרים נוספים שנועדו לשמור על נוחות הנסיעה (מיכלי ניקוז, חיבורי מים וחשמל, מזגן, מערכות אוורור מיכל מים ותאורה, מערכת סולארית) והכל ליצור עבורכם חווית קמפינג בלתי נשכחת.

 • רשיון נהיגה ב’ לפחות, בתוקף לפחות 3 שנים
 • תעודת זהות
 • רכב עם וו גרירה ורשיון רכב בתוקף
 • אמצעי תשלום: מזומן, אשראי, העברה בנקאית.(פקדון ע”ס 5000 ₪ בכרטיס אשראי. הפיקדון עבור השתתפות עצמית לכיסוי נזקים במידה ויהיו על ידכם במהלך ההשכרה ושאינם מכוסים ע”י חברת הביטוח. הפיקדון יוחזר לכם במלואו בתום השכירות במידה ולא היה נזק בקרוואן)
 • חוזה השכרה חתום

לפני קבלת המפתחות לקרוואן, תעברו הדרכה מקיפה כשעה בנוגע להוראות הבטיחות והתפעול של הקרוואן והמערכות הנוספות.

הקרוואן יימסר רק למי שקיבל הדרכה. 

חל איסור לשהות בקרוואן בזמן הנסיעה!

לא קשה בכלל, במקביל להדרכה על הקרוואן, תקבלו טיפים והכוונה לנסיעה נכונה. תרגישו שליטה מלאה לאחר נסיעה קצרה כשהקרוואן הרתום לרכב. 

המהירות המותרת של נסיעה ברכב הרתום לקרוואן היא 90 קמ”ש לכל היותר.

בעת ביצוע הסיבוב על הפניה להיות רחבה. זכרו הנגרר צריך מקום בסיבוב. יש להעזר גם במראות הצד.

יש לעלות על פסי האטה במהירות איטית מאוד למניעת הינתקות הקרוואן מהרכב.

יש לנהוג בהילוך נמוך, כאשר מדובר בעליות וירידות חדות.

שימו לב: לקרוואן גחון נמוך יחסית ועל-כן כניסה לדרכים תלולות ומסולעות עלות לסכן ולגרום נזק לקרוואן.

חל איסור מוחלט על הדלקת אש ועישון בקרוואן, מעבר לריח הנדבק בקרוואן ואינו נעלם, הקרוואן עלול להתלקח באש.

הדלקת אש בקרוואן אך ורק בכיריים המובנות ומיועדות לכך.

יתרונות השכרת קרוואן
מ- iCARaVAN

01.

החוויה

טיול באמצעות iCARaVAN מציע חווית נופש שונה לגמרי, טיול חוויתי לכל חובבי הטבע והקמפינג, לכל אלו שמחפשים חוויות לא שגרתיות ונוחות ללא פשרות.
באמצעות - iCARaVAN תהנו ממגוון רב של חוויות מתחלפות, נסעתם שעתיים-שלוש ונמאס לכם? מצאו לכם אתר מעניין, אטרקציה לילדים או סתם פינת חמד, עצרו, הכינו קפה או ארוחה קלה, תיהנו מהנוף ומהחברה ואחר כך תוכלו להמשיך בדרך. בטיול כזה יש מקום להרבה ספונטניות.

02.

הנוחות

אפשר לסכם במשפט קצר iCARaVAN וכל הבית איתכם. ב – iCARaVAN יש את כל המערכות, מים, חשמל וגז, ממש כמו בבית. iCARaVAN מצויד ומאובזר באופן מלא, על מנת לספק לכם נוחות מקסימאלית, פינת ישיבה מפנקת, מיטות שינה נוחות ורחבות, מקלחת חמה, שפע מקומות אחסון, מטבחון מאובזר, מקרר גדול ומקפיא, שירותים צמודים. כל מה שנדרש לחופשה מוצלחת בטבע. תפעול iCARaVAN פשוט וקל ולא נדרש כל ידע מוקדם או חוש טכני, אנחנו נדריך אתכם - אין אידיאלי מזה.

03.

החופש המוחלט

לא צריך להזמין חדרים ואפשר להחליט איפה בטבע נתעורר בכל בוקר, במרחק נגיעה מהגלים, לצלילי שכשוך המים, אל מול זריחה מדהימה הצובעת את פסגות ההרים, או סתם ככה באמצע היער. לא צריך לפרוק ולארוז לפרוק ולארוז, לא צריך לעצור במסעדות או בשירותים ציבוריים, מטיילים היכן שרוצים מתי שרוצים וכמה שרוצים בלי הגבלת זמן, הבית נוסע אתכם ואתם נהנים מכל העולמות.

04.

איכות אירופאית

iCARaVAN משכירים לכם קרוואנים אירופיים חדשים ומפוארים, עם תחושת מרחב, חומרים איכותיים ונוחות נסיעה יוצאת דופן. הקראוונים של iCARaVAN מעוצבים בצורה ידידותית. מאובזרים ומרוהטים בצורה מרשימה, בכל מה שצריך בקראוון (מיטות, ארונות, מטבח מלא, מקלחות ועוד). בקרוואן תוכלו למצוא גם פרמטרים נוספים שנועדו לשמור על נוחות הנסיעה (מיכלי ניקוז, חיבורי מים, גז וחשמל, מזגן, מערכות אוורור מיכל מים גדול, תאורה, מערכת סולארית) והכל ליצור עבורכם חווית קמפינג בלתי נשכחת - עם נוחות של בית. בדיוק מה שאתם מחפשים ללא פשרות.

מחירים מיוחדים לסוגרים טיול מעל 4 לילות